Jsi dirtyblond? Ano? Tak tohle je stránka přesně pro tebe!

Srpen 2013

Nezkrotný míč #3

31. srpna 2013 v 16:55 Příběhy
Here i am. Tady je malé upřesnění: na začátku minulého dílu jsem napsala biologie a pak rovnice, já vím, jsem blázen XD.

Sandra potichu otevřela dveře a vydechla. Učitelka tam naštěstí nebyla. Posadile se vedle Uly a ta kupodivu hned nespustila o Lindě. V téhle hodině seděl Alex před ní a tak ho mohla celou hodinu obdivovat. Možná by mohla místo toho dávat pozor, ale to se jí zrovna moc nechtělo. Z úvah jí vyrušila Ula, která na sebe nenechala dlouho čekat a zase začala o Lindě. ,,Víš, že Linda se rozhodla uspořádat ples?'' usmívá se Ula. Jaky kdyby to Sandra nevěděla. To by bylo jako vsadit si, že opice vyleze na strom rychleji než ryba. ,,To je vážně super'' přikyvuje ironicky Sandra. Alespoň příležitost k tomu, aby se lépe seznámila s Alexem. Co kdyby jí pozval? Začal se jí ten ples zamlouvat čím dál tím víc. Ale to neznamenalo, že svůj plán vypustila z hlavy. Vtom uslyšela prásknutí dveřmi. Učitelka se ráčila dostavit na hodinu. Zbytek hodiny se snažila Sandra dávat pozor. Když zazvonilo, nadšeně vyběhla ze třídy. Ač by se mohlo zdát, že teď bude sedět sama u oběda, nestalo se tak. Sandra sedí pokaždé u sportovního stolu. Stůl ''těch populárních'' byl sice jinde, ale nejhezčí kluci byli tady. Samozřejmě tu byl i Mike s Alexem. Linda by dala cokoliv, aby mohla sedět s nimy, ale bohuže byla ve sportu dobrá asi jako had s chozením. Sandra se nadšeně baví s Mikem, zatímco Alex se věnuje jídlu. Kdyby s ní alespoň prohodil slovo. Všechny holky v jídelně potajmu pokukují po Mikeovi, ten se všek věnuje jen Sandře. Baví jí si s ním povídat, ale jen přátelsky. Konverzace se točí kolem sportovního dnu. Bohužel asi nebude, takže jsou to spíš smutné řeči. Linda vstane ze svého místa postaví se na stůl a dává k ústům megafon. ,,Chtěla bych vám říct, že rada rozhodla o datumu konání plesu. Bude to 8.4.''. Sandra už to sice ví, ale stejně má chuť na ní zařvat. Většina stolu propukne v jásot, jen sportovní stůl smutně kouká do jídla.
Michell

Někdy blázen XD

31. srpna 2013 v 16:34 | Michell
Sedím, poslouchám písničku. Někdy si fakt připadam pěkně divně. No řekněte, lehne si normální člověk na houpačku, spadne z ní a začne mu týct z nosu? Myslim že ne... Poslední důkaz že nejsem normální XD. Nedivila bych se, kdyby přede mnou začali lidi utíkat, protože někdy dělam takový kousky, že bych se přitom byla schopná zabít. A proč to vlastně píšu? Protože jsem po soustředení strašně unavené a všechno kromě prstů mě bolí. I když, jestli budou psát takhle rychle ještě dál, tak je za chvíli buddu mít v sádře. Mimochodem, dočetl to někdo až sem? Tak to gratulace, vyhráváte odkaz na písničku, při které píšu. http://www.youtube.com/watch?v=CGyEd0aKWZE Škoda že už skončila. No nic, jdu si pustit další. A bláznivě při tom zpívat a tancovat. Tak se tady mějte
Michell
P.S.: Neberte to vážně, je mi strašný vedro, tak mi z toho už přeskakuje :P

Nezkrotný míč #2

30. srpna 2013 v 15:54 | Michell |  Příběhy
Here I am! A se mnou je tady i další díl :)

Nejdřív se jí zdál trochu bláznivý, ale nakonec se rozhodla, že ho uskuteční. Vstala z lavičky, protože zazvonilo a šla se připravit na další hodinu. Je to Biologie a bohuže jí nemá s Viktorem, ale s Ulou, takže bude zase celou hodnibu poslouchat básnění o Lindě. ,, Když se třídní šikovně zmíním o Viktorových známkách, tak by ho mohlá dát do rady!'' uvažuje radostně. ,,Aho Sandro!'' křičí přes půlku chodby a běží s hromadou učebnic k její skříňce. Sandra se jen pousměje a zdraví ho až je u ní. ,,To je strašný jak Tě Linda vyhodila z tý rady'' sympatizuje s ní hned Viktor. ,,Hmm'' přikyvuje nepřítomně Sandra. V hlavě zatím do podrobna plánuje, jak by zajistila sportovní den. Ale za minutu je jí to už jedno, právě koutkem oka zahlédla Alexe. Je to nejlepší kamarád Mika, který je snad nejoblíbenější kluk na škole. Shodou náhod s ním chodí Sandra na běh, takže se s ním dobře zná, tudíž má jistou šanci, že si jí všimne Alex. Většina holek Alexe nemá moc v lásce, protože je v všude s Mikem a tak ho holky nemůžou pořádně balit. Ale Sandra má přesně opačný problém. Potřebuje, aby byl Mike co nejvíce s Alexem, nejlépe aby ho někdy přišel povzbudit na běhu. To by se s ním pak Sandra mohla snadno seznámit. Z úvah jí probere zvonění a taky fakt, že chodby už jsou skoro prázdné, ani po Viktorovi není vidu. ,,Sakra!'' ulevuje si, ,,už bych dávno měla někde počítat rovnice''. Běží chodbou do svojí třídy a sráží se s Lindou, která ji jakoby nic kráčí po chodbách. ,,Trochu úcty k předsedkyni školní rady'' říká povýšeně. Sandra jí ignoruje a dál spěchá do třídy.
Sorry, že jsou díly krátký, ale já to mam radši takhle :)
Michell

Galaxi

30. srpna 2013 v 10:38 | Terez |  Beauty&Mode
Co si myslíte o tomhle trendu?
Mít galaxii na legínách,tričku nebo kritu na mobil. Mě se to líbí.
Ale chtěla bych znát jaký názor na to máte vy.
Máte taky tyhle božské legíny?¨

Bonumalové-2-Zvláštní zjištění

30. srpna 2013 v 10:29 | Terez |  Příběhy
Cassie a Damon Luce vše vysvětlili.Samozdřejmě kromě svého původu."Je jedno,že máte ten dopis,tady zůstat nemůžete,to je můj dům,máte štěstí že jsem nezavolala policii."trvala na svém Luce.V tom se rozezněl zvonek."Je tu někdo?" ozval se z venku hlas.Luce šla otevřít dveře a Cassie se vydala za ní.Když Luce otevřela dveře Cassie nevěřila svým očím.Stál tam Miles.Naposledy ho viděla na slavnostech po sklizni,skoro před 1000 lety."Cassie?" zeptal se Miles."Jo." vydechla.Kdes sakra byl těch tisíc let? zeptala se ho v duchu,protože věděla,že Miles čte myšlenky."Tak různě"usmál se Miles. "Tak různě co?" nechápala Luce. "Nic" zasmál se znovu Miles.Luce obrátila oči v sloup.Najednou přišel Damon.Když spatřil Milese oči se mu rozzářily.Objali se."čau kámo." pozdravili se."Děláte jako by ste se neviděli 1000 let,to je sice dojemný,ale jak říkám: vypadně..."Luce zbytek nedořekla.Zatočila se jí hlava,málem upadla,ale zázrakem se udržela na nohou.Svět jakoby se zastavil.Před sebou uviděla obraz Cassie,jak se přenáší z Paříže k ní do bytu.Damona,jak vrhá ohnivou a voní kouli a Milese jak čte myšlenky.Zalapala po dechu a vrátila se do reality.Ostatní stáli před ní s vyvalenýma očima a otevřenou pusou."A jsme v háji"uklouzlo Milesovi. Luce pochopila,že jí čte myšlenky. "Vy jste...čarodějové?"

Nikdo nevěděl co říct a tak se vduchu radili s Milesem.Cassie s Damonem se ho neustále ptaly proč a jak to zjistila. Nakonec Miles promluvil,protože ho Luce propichovala pohledem."Nejsme čarodějové,jsme Bonumalové.A ty-nevím jak je to možné-budeš asi taky Bonumal."vychrlil ze sebe Miles.Všechny oči se na něj upíraly.

Bonumalové-1-Znovuschledání

29. srpna 2013 v 21:06 | Terez |  Příběhy
Cassie chytla do ruky držadlo svého starého kufru.Naposledy se rozhlédla po pronajmutém bytě ve kterém přebývala dlouhé dva roky.Než přišel ten dopis a konečně se začalo něco dít."Londýn,Rose Streat 56,hned" zavelena,obklopila ji fialová záře a zmizela ve světle.

Damon právě dorazil k oprýskanému,žlutému domu,na kterém bylo červeně napsáno: Rose Streat 56. Včera našel přede dveřmi dopis ve kterém stálo: Pondělí-Anglie-Londýn-Rose Streat 56.A tak je tady.Dům byl prázdý a byla v něm zima. Ne že by mu to nějak vadilo,ale chtěl to tam udělat útulnější,a tak se rozhodl využít svých schopností.Natáhl ruku a vystřelil malou ohnivou kouli ke krbu.Ozval se výkřik.Damon nadskočil.Před ním bylo oslepující světlo.Napřed rozeznal postavu,které hořelo zápěstí.A pak uviděl dívčí obličej,pronikavé zelené oči,blond vlasy... "Cassie!"vykřikl nadšeně.Vyslal z dlaně vodní kouli,aby dívce uhasil rukáv.Cassie pustila kufr a rozběhla se k němu.Objali se začali na sebe chrlit proud vět. Cassie: "Damone jsi to ty? Fakt dík že jsi mi zničil triko.Poslal jsi ten dopis?" Damon:"Tak rád tě vidím Cassie. Promin,já jen chtěl zapálit krb. Kde si k čertu byla těch 206 let,jestli dobře počítám?"Přestali se objímat a Cassie si ho prohlédla."Ty sis obarvil vlasy na červeno?Proč?" kroutila Cassie nevěřícně hlavou.Jeho havraní lesklé vlasy mu vždy záviděla.Nechápala proč to udělal.""Vypadají ted jako ohen,vidíš?" a jako důkaz Damonovi vyšlehlz ruky plamen "Myslím,že se ke mě hodí"dokončil větu.""Prosimtě uhas to! Něco tady chytne" okřikla ho Cassie.

Luce se chystala odemknout svůj byt,ale zjistila,že je odemknutý.Polila ji vlna hrůzi-Co když tam jsou zloději? školní tašku položila ke dveřím a šla dál.V obývacím pokoji praskalo v krbu a ozývaly se od tamtud tlumené hlasy. Sebrala všechnu odvahu a nakoukla dovnitř.Seděla tam nějaká dívka s chlapcem jehož vlasy hořeli-počkat hořeli? Ne to se jí jen zdálo,při bliším pohledu bylo vidět že jsou obarveny na červeno.Po špičkách došla do kuchyně,kde si vzala nůž.Nejistým krokem vkročila do obýváku."Kdo jste?" snažila se zamaskovat strach ve svém hlase.Zamířila na neznámé nožem.Vyděšeně na sebe pohlédli. "Ty,ty jsi poslala ten dopis?"Zeptala se dívka.Chlapec na ni pohlédl výrazem,který říkal-Mlč prosím."Jaký dopis?" zeptala se Luce,tentokrát méně hlasitě.

Líbí se vám to? Opsala jsem to z knížky kterou se snažím psát.Už mám hotové 4 kapitoli :D

Nezkrotný míč #1

29. srpna 2013 v 16:12 Příběhy
Here I am! Mám tady první díl příběhu na pokračování, tak doufám, že se bude líbit :)

Sára naštvaně vešla do šatny. To už je tenhle týden podruhé, co si zapoměla oblečení na tělocvik a pěkně ji to štve, protože dneska se harje vybíjená. Jediná možnost jak si vylít vztek z nedávné události. Linda jí před týdnem vyhodila ze školní rady a ani neřekla důvod. ,, Já to mrchu...'' naštvaně šeptá Sandra. Kdyby byla ve školní radě, tak mohla vznést návrh na pořádání školního dne, samozřejmě by na něm nechyběla vybíjená, ale když už tam není, tak místo toho naplánuje Linda nějaký ples nebo něco takového. Tyhle věci Sandra ze srdce nesnáší, všechno to malování, strojení do šatů... Kdyby byl v radě alespoň někdo, kdy by vznesl návrh za ní! Ale všichni teď zobou Lindě z ruky, včetně její nejlepší kámošky Uly. Jediný, kdo zůstal proti Lindě obrněný je Sandřin kámoš (už od školky) Viktor. Jenže ten v radě není a navíc to není sportovní typ. Kdo ví, proč se Sandra skamarádila zrovna s ním, jediné co mají společné je chuť k jídlu. A rychlý metabolismus, tedy alespoň Viktor. Oba vypadají jako podvyživení, ačkoli 2 čokoládové tyčinky k svačině je jejich norma. Sandra si sedla. Předklonila se a hluboko se nadechla. Nejradši by teď byla někde na Havaji a hodila všechny starosti za hlavu, jenže tam jsou teď její rodiče. Jsou na druhých líbánkách, prý aby oživili manželství. Takže Sandra je pod dohledem staršího bratra Sama. Ale on se o ní stejně nestará, tak má alespoň Sandra trochu volnosti. Jako kdyby ji potřebovala. Poté co jí Linda vyhodila ze školní rady, se Sandrou se přestalo bavit hodně lidí. Na párty ve sobotu je však ještě pozvaná. Sandra se jde osprchovat a při tom se jí honí hlavou, jak by zpátky získala místo v radě. možná by si mohla zlepšit prospěch, aby se nějak zavděčila učitelce a ona si řekla: ,,Pročpak tak chytrá holka není v radě?'' Ale v zápětí ten nápad zapudila. Dvojky jí stačí a navíc by to asi ani na jedničky nevytáhla. to zvládá jen Viktor. V tom se jí v hlavě zrodil super nápad...
Chcete další díl? Na fb bych asi napsala lajkujte, ale vzhledem k tomu že tady to nejde, tak bych ráda, abyste napsali svůj názor v komentářích.
Michell

Twillight saga

29. srpna 2013 v 9:57 | Terez
Pokusím se,aby se stal tenhle článek mým nejlepším,takže budu ráda,když si ho přečtete do konce ;)

Twillight saga.. Co si pod tím představíte? Někdo si představý sebe s přímením Blacková.Jiný pravou lásku.Další upíry a horory. Každý si skrátka představíme něco jiného...

Zkuzte si ted představit sami sebe jako Bellu.Pustte si tohle: http://youtu.be/q9ayN39xmsI
Tak,ted kolem vás prošel Edward,zatím se neznáte,a vám poskočí srdce. On se usměje a vy si připadáte jako rozpálená kamínka (uznávám tohle přirovnání není nej :D) Tak jo,jedem dál. Ted stojí za tebou v lese a ty mu povídáš: "Já vím kdo jsi" "Kdo jsem?" ptá se. Zadržíte dech "Upír,jsi upír".Jdem ještě dál,ležíte vedle sebe v trávě a usmíváte se "tobě nevadí kdo jsem?" "nevadí" odpovíš. Pak tě políbí a tobě se zastaví svět.
A tak to je vždy jsi smířená s tím,že miluješ upíra,s tím,že on nestárne,ale ty ano.
Fajn v realitě se to nestane,ale je fajn se nad tím trochu zamyslet.

Klikněte na odkaz a uvidíte Twillight online a zdarma ;)
Těším se až upíry nahradí něco dalšího :D už je jich až moc,i když se mi všechny líbí.

Tak jo a ted si představte že jste Edward.Zamilujete se do krásné belli ale nemůžu jí říct kdo jsem. Jo taky celkem komplikovaný... Pořád se držet abych jí nevisál krev.Jo těžký.A ktomu se tvojí lásce začne líbit vlkodlak,fakt komplikovaný.

Chtěla jsem sem toho dát víc,ale tohle bylo vše co jsem měla na srdci.Podívejte se na to božácký video a užívejte zbytek prázdnin. Pac a pusu,Terez :D

Colorka2

28. srpna 2013 v 16:38 | Terez |  Soutěže
Bohužel o mou první colorku jste nejevili zájem,a tak to zkusím znovu,protože naděje umírá poslední,no ne?
1.Uložte si tuhle fotku:
2.Jděte na PicMonkey.com
3.Obarvěte fotku
4.Uložte obarvenou fotku
5.A na konec nám ji pošlete na náš mail

Doufám že se zapojíte. :)) Terez.

Zmrzlík

28. srpna 2013 v 15:50
Here I am! Dneska jsem byla na soustředění (krasobruslení). Musim říct, že tam teda pořádně mrzne, i když to by se dalo čekat. Avšak, na našem stadionu mají nějakou novou chladící technologii, takže když je venku 30 stupňů, tak tam můžete být raádi za 7. A vzhledem k tomu že poslední doubou není teplo ani venku, tak teplota na stadionu klasle na hrůzostrašné 4 stupně. A nejhorší je, že se nedá moc bruslit v tlustý zimní bundě, takže máme jenom lehký krasobruslařský mikiny (který si stejně většina holek svléká, protože se v nich špatně skáče atd.). Alespoň malou záchranou nám je automat na teplé nápoje, i když bejvej hodně přeslazený. Ale to je úplně jedno, protože když se toho teplýho čaje z automatu napiju, tak mi zpravidla bejvá ještě větší zima. Hold zkrátka začarovanej kruh. A aby toho nebylo málo, tak přijdu domů a dozvim se že u nás ve městě běhá šílenej vrah, kterej klidně mohl doběhnout i k nám (doufám že je v nebi wi-fi XD). Takže, jestli zůstanu naživu, tak se můžete těšit na další článek.
Michell