Jsi dirtyblond? Ano? Tak tohle je stránka přesně pro tebe!

''Volby''

28. října 2013 v 21:50 | Michell |  Témata týdne
Here I am! Správně jste si v nadpisu všimlu, že jsem napsala ''Volby''. Ano, tohly byly opravdu ''volby''...

Proboha! Tohle měly být volby? Are you fucking kidding me? Vždyť to byl v podstatě protest proti minulé vládě, kdy šli všichni na truc volit levici či nějaké nově vzniklé strany. OMG, nepleťte si volby s protestem. Tím že na truc díte hlas nějakém nové straně(v tom lepším případě), tak je to v podstatě vyhození hlasu do prázdna. Ovšem, když dáte komusnistům, to si tedy polepšíme. Ono nám těch 41 let komunismu nestačilo. Prosím lidi, vzpamatujte se a trochu nad tím myslete. Já vím že pro někoho je to velmi obtížné možná i nemožné (tak pro 75% lidí žijících v našem už takřka levicovém státě), ale opravdu chceme, aby nám tady vládl prezident, jemuž hladina alkoholu v krvi snad nikdy neklasne na 0 a vláda, která nám ještě více zvýší daně a dá je ''sociálně slabším (Romům)''? Já teda na, ale bohužel nemůžu volit. Pevně doufám že patřím do té malě skupiny celkem inteligentních lidí, pro které naše země nemá prezidenta. Možná se nějakýmu levičákovi tenhle článek líbít nebude, ale co? FUCK OFF, jděte se vycpat.
Mírně (spíše celkem dost) nasraná Michell
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 baywatchnights baywatchnights | E-mail | Web | 29. října 2013 v 3:31 | Reagovat

Tak, kdyby se to mělo posuzovat podle toho, jestli lidi náhodou nevolí "natruc vládě, která tu byla donedávna", tak pak by byly všechny dosavadní krajské volby takovými "trucvolbami" (přitom krajská agenda je o něčem úplně jiném než celostátní agenda; na krajské úrovni to není ani tak o stranách, jako spíš o lidech). :-)

P. S. Až po ohodnocení článku + napsání výše uvedeného komentáře jsem si v popisku blogu všiml, že autorkám je jen 12 let. To jako fakt? :-) Jestli jo, tak na svůj věk máte dost dobré uvažování (bez ironie). ;-)
Jen tak dál, zajímejte se o zajímavé věci a přemýšlejte nad nimi. A nenechejte si vnutit to, co vám politici, novináři atd. vnucují jako "jedinou správnou pravdu". ;-)

2 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 29. října 2013 v 7:36 | Reagovat

Takže měli všichni volit ČSSD, ODS, KSČM, KDU-ČSL a Zelené, aby náhodou nevyhazovali hlas pro stranu, která je buď nová nebo v PS nikdy nebyla? Co to je za blbost? Právě tyhle strany (i když se Zelenými někteří sympatizují) se zatím ukazovaly moc hezky. A když člověka zaujme program nějaké malé strany, tak ji nesmí volit? Právě naopak. Jsem přesvědčená, že Svobodní a Piráti mají v příštích volbách obrovskou šanci dostat se do sněmovny a taky pro mě mají ten nejzajímavější program. Volila jsem piráty a budu je příště volit zase. A jako vyhozený hlas to v žádném případě nevidím. Vyhozený hlas je hlas toho, kdo volit nejde. Ten ho vyhodil z okna spolu se svým názorem.

3 dirtyblondes dirtyblondes | 29. října 2013 v 8:20 | Reagovat

[1]: To máš pravdu, kdyby ODS měla možná trochu lepší minulost, tak za náš kraj byl na 1. místě Pospíšil. Což si myslím, že je celkem dobrý člověk. Nebo třeba TOP 09, tam je Ženíšek a ten vystudoval gymnázium, kam teď chodím. Jinak díky, za pochvalu a komentář, moc si toho vážím(e).

[2]: To jsem zase neřekla, třeba mně osobně překvapilo, jak dobře se umístilo ANO, Piráti a Svobodní(i když ani jedněm nefandím). Musím vzít zpátky, že to je tedy úplně vyhozený hlas, ale vláda bude nejspíš červeno-oranžová. Dále: Ne neměli bychom všichni volit ty strany co jsi nahoře vypsala, jestli sis článek přečetla pozorně, tak jsem tam docela kritizovala KSČM a také nejsem zastáncem těch ostatních. Moji favoriti jsou už celkem dlouho TOP 09, které tam nemáš vypsané a tak usuzuji že ti nevadí. Teď k ODS. Nezastávám se jich, avšak je ani nezavrhuji. Kdyby byli ve vládě a předvedli se v lepším světle, tak mi to nevadí. Jediá pro mně přijatelná vláda by teď asi byla ANO+TOP 09+ODS. To ale asi zůstane jen v mých snech.

4 Lenča Lenča | Web | 29. října 2013 v 9:00 | Reagovat

Přesně. Nemyslím si, že nové strany musí být špatné, ale když je někdo volí jen na truc a ani si třeba nic nezjistí o jejich členech, je to blbost. Což si myslím, že je u spousty lidí případ ANO a Babiše.
A Zeman nikdy nebude mým prezidentem.

Mimochodem, je úžasný, že je ti 12 a už se zajímáš o tyhle věci :) Já ve dvanácti snad ani nevěděla, kdo je premiér :D

5 baywatchnights baywatchnights | E-mail | Web | 29. října 2013 v 10:13 | Reagovat

[3]: U té ODSky se mluví o tom, že (kromě toho podivně vzniklého skandálu s Nečasem) jí uškodilo něco jako "ideová prázdnota" - že myšlenky, na kterých vznikla (tzn. liberálně-konzervativní strana s liberálním ekonomickým myšlením a konzervativním společenským myšlením), šly postupem času do háje.

Ale že prý podobná ideologická vyprázdněnost je i u dalších stran (nejvíc u těch, které ani nevědí, jestli jsou "vpravo" nebo "vlevo"), které přitom ve volbách docela uspěly.

ANO + ODS + TOP09 nemůžou vládu utvořit, protože by dohromady měly jen 89 hlasů. Ledaže by k sobě přibraly ještě KDU-ČSL. :-)
Ale Babiš řekl, že s ODS a TOP09 spolupracovat nechce, protože tyto strany jsou pro něj synonymem pro korupci, kterou on v kampani tolik kritizoval.
Ale třeba ještě obrátí - koneckonců, při koalici ANO + TOP09 + ODS + KDU-ČSL by se Babiš stal premiérem. :-)
Zatímco v koalici s ČSSD by se stal premiérem někdo z ČSSD.

Přece jenom jedna drobnost - sice máte na svůj věk fakt dobrý myšlenky, ale zkuste víc kontrolovat, jaká i/y se kde píšou. ;-)
Jestli jste dvě holky, tak jste se seznámilY na gymplu (ne "seznámilI" - jak píšete v profilu). ;-)

6 Michell Michell | 29. října 2013 v 14:36 | Reagovat

[4]: To ti nevěřím že si to nevěděla :D

[5]: Ups, chtěla jsem tam napsat to KDU-ČSL, ale nějak jsem na to zapomněla. Taky si pamatuji, že Babiš říkal, že nechce koalici s žádnou levicovou stranou, tak by tohle možná mohlo vyjít. Jinak k tomu profilu, to psala Terez, takže já jí jdu zase sprdnou, že se ani neumí podívat na i/y

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama